rss
Welcome to our site, please sing in or register

Получить клиентов
Головна » Каталог сайтів » Медицина і здоров'я » Медичні організації і установи [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 31
Показано сайтів: 1-4
Сторінки: 1 2 3 ... 7 8 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

Лікування алкоголізму у Івано-Франківську, виведення із запоя, кодування

View: 1 / Added by: Остап / Date: Вчора
Лікування алкоголізму слід розпочинати вже сьогодні, інакше алкогольна залежність буде важче піддаватись лікуванню, підвищується ризик ускладнень, – судоми (епілепсія), біла гарячка. Алкоголізм потребує медикаментозного і психологічного лікування та профілактики. Наш центр лікування алкоголізму має багаторічний досвід. Пропонуємо ефективні сучасні методики та способи швидкого виведення із запою, детоксикації, очищення організму від алкоголю, кодування, гіпнозу, психологічної підтримки.

DentaService

View: 15 / Added by: DentaService / Date: 03.09.2020
Стоматологическая клиника DentaService. В Запорожье с 1997 года. Полный спектр соматологических услуг.

Стоматология АССА

View: 14 / Added by: Александр / Date: 18.08.2020
Стоматологические услуги-лечение кариеса, пульпита, периодонтита, установка имплантов, лечение кариеса и исправление прикуса. Лучшие доктора Киева помогут Вам!

ІНЛОР

View: 25 / Added by: Грицевич Марта Юріївна / Date: 08.07.2020
"IN ЛОР – медичний центр, де діагностику та лікування проводять лікарі отоларинголог, педіатр, невропатолог, пластичний хірург. На вас чекає команда висококваліфікованих професіоналів з досвідом роботи в стаціонарних відділеннях, які регулярно удосконалюють свої знання та навики в Україні та закордоном.
Ми впроваджуємо та застосовуємо сучасні методи діагностики та лікування провідних європейських клінік. Ми вважаємо, що медичні послуги повинні постійно змінюватись , щоб йти в ногу з досягненнями медичної допомоги та очікуваннями пацієнтів."
1-4 5-8 9-12 ... 25-28 29-31