rss
Welcome to our site, please sing in or register

Получить клиентов
Головна » Каталог сайтів » Наука і освіта » Психологія [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 21
Показано сайтів: 1-4
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

РЦ Гильдия наук

View: 138 / Added by: Марина Владимировна Серебрянская / Date: 05.06.2019
Репетиторский центр предоставляет услуги по подбору педагогов для подготовки учащихся школ и вузов по предметам общего образования. На базе центра имеются курсы иностранных языков.
Подготовка к ЕГЭ по русскому языку, математике, физике, химии, английскому языку с репетиторами центра возможна онлайн и оффлайн.
Принципы работы: групповой, индивидуальный, онлайн формат обучения;
ответственность за результат подготовки;
подбор только профессиональных тьюторов и репетиторов;
составление индивидуальных программ под каждого заказчика.

Ладаниця- центр практичної психології.

View: 234 / Added by: Оленка / Date: 15.05.2017
Вчимо основ практичної психології: як будувати гармонійні стосунки з собою та довколишніми, що таке любов до себе і як її досягнути, як мрії переводити в цілі, та не стати заручником своїх цілей, де черпати ресурс, як мотивувати себе, як проблеми переводити в завдання і творчо підходити до їх вирішення, як досягнути психологічної зрілості і для чого її досягати, як розвивати відносини з своїм партнером так, щоб відчувати радість та гармонію, а не біль і розчарування. У нас ви отримаєте інформацію та мотивацію на те, як створити кращу версію себе! Як випромінювати світло та бути генератором радості, як стати автором свого життя, і перестати бути читачем свого життя!

Присвоение кадастрового номера

View: 171 / Added by: Сергей / Date: 26.02.2017
Предприятие Градзем предлагает оформление земельных участков, присвоение кадастрового номера, приватизацию земли в собственность, проекты отвода земли.

Нереально Инфо

View: 155 / Added by: Сергей / Date: 26.02.2017
Нереальные факты, интересные факты. Археология, история,непознанное,магия,мистика,загадки цивилизаций. Интересные новости.