rss
Welcome to our site, please sing in or register

Получить клиентов
Головна » Каталог сайтів » Товари і послуги » Будівельні послуги [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 70
Показано сайтів: 1-4
Сторінки: 1 2 3 ... 17 18 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

SoloDesGroup

View: 3 / Added by: Ілля Каменнов / Date: 03.04.2021
SoloDesGroup – студія дизайну інтер`єру у Львові. Ми створюємо сучасні дизайн-проекти інтер`єрів квартир, будинків, громадських приміщень, та пропонуємо комплексний підхід від ідеї до реалізації. Для кожного проекту створюється його власна концепція.
Усвідомлення практичних та естетичних потреб кожної окремої людини і є фундаментом для реалізації якісних планувальних рішень і гармонійного наповнення інтер’єру, що буде відповідати очікуванням замовника.

Металлопластиковые окна в Киеве АРТАГРУП

View: 6 / Added by: Роман / Date: 28.03.2021
Компания Арта Груп – один из лидеров производства и установки металлопластиковых окон в Киеве и области.
Кроме металлопластикового остекления, мы активно используем современные виды материалов – более долговечный алюминий, и премиальный евробрус. И алюминиевые, и деревянные окна от Арта Груп не уступают популярным металлопластиковым ни в герметичности, ни в теплоте. Если Вы еще сомневаетесь в виде остекления и материале, который хотите, звоните нам, мы с радостью расскажем об их особенностях.

GruzoTaxi.cc.ua - грузоперевозки и вывоз строительного мусора

View: 4 / Added by: Андрей / Date: 14.03.2021
Закажите вывоз мусора на утилизацию после ремонта оперативно
Предлагаем вывезти на свалку ненужные отходы или мусор Газель-ю, ЗиЛ-ом. Загрузить и вывезти отходы, хлам или мусор допустимо: в Газель - не более 9-ти кубов, макс. весом не более 1500 кг; ЗиЛ-ом - до 5-ти куб.м, максимальным весом до 5000 кг. Дополнительные подробности узнавайте на нашем ресурсе.
Наши сотрудники вывозят мусор более 5-ти лет, приобрели существенный опыт, и можем вывезти скопившийся мусор на свалку по доступной цене.

AXIOMA

View: 3 / Added by: Таран Наталя Олександрівна / Date: 13.03.2021
Компанія AXIOMA виконує проектування, виготовлення і монтаж алюмінієвих вікон, дверей, розсувних конструкцій, а також алюмінієвих фасадів. Окремим напрямком підприємство здійснює встановлення металопластикових конструкцій, що дозволяє нам комплексно підходити до реалізації різного роду проектів скління, від багатоквартирних додому, офісів і комерційних установ, до скління приватних котеджів і заміських будинків.
1-4 5-8 9-12 ... 65-68 69-70