rss
Welcome to our site, please sing in or register

Получить клиентов
Головна » Каталог сайтів » Товари і послуги » Сфери послуг [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 144
Показано сайтів: 5-8
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 35 36 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

Домашние мастера

View: 12 / Added by: Домашние мастера Минск / Date: 30.09.2020
Услуги Сантехника в Минске. Профессиональный сантехник с вызовом на дом.
Низкие цены на сантехнические работы. Весь спектр услуг. Гарантия качества. Опыт более 10 лет.

Благодаря профессионализму наших сотрудников, мы имеем возможность установить самые низкие цены на услуги сантехника. К таким услугам относятся:
— Мелкий ремонт сантехники и инженерных коммуникаций. Сотрудники помогут избавиться от засоров в трубах или сантехническом оборудовании, установить фильтры и другие мелкие задачи;
— Замена сантехники. Сотрудники проведут демонтаж старого оборудования и монтаж нового: смесители, умывальники и др.;
— Капитальный ремонт. Проводится замена инженерных коммуникаций и монтаж сантехнических приборов.

Титан Ультрасоник

View: 24 / Added by: Инга / Date: 28.09.2020
Титан Ультрасоник виробництво ультразвукових ванн і мийок будь-яких габаритів під замовлення. Сертифіковані УЗ ванни для медичних установ. УЗ ванни для СТО і автосервісів. Устаткування для ювелірів. Промислові УЗ комплекси будь-якої складності. Індивідуальне проектування і виготовлення.

Realex - юридичні послуги

View: 27 / Added by: Олег Реал / Date: 28.08.2020
Юридична фірма «Реалекс» була заснована в 2005 році у м. Львів. Спочатку ми спеціалізувалися на питаннях, пов'язаних з реєстрацією фірм. Але поступово, йдучи назустріч побажанням наших клієнтів, цінуючи їх довірою і бажаючи відповідати їх вимогам, ми розширювали штат фірми і спектр надаваних нами послуг.
Таким чином, через роки планомірного розвитку ми пропонуємо широкий спектр юридичних послуг, а також аудиторські послуги. Ми надаємо допомогу юридичним і фізичним особам. Керівники підприємств малого і середнього бізнесу, звернувшись до нас, знають, що співпраця з фірмою «Реалекс» дозволяє не тримати в штаті своєї організації персонального юриста. Ці обов'язки ми беремо на себе.

Артпром

View: 35 / Added by: Анатолій / Date: 18.08.2020
Виготовлення та розміщення реклами на/в транспорті. Здійснимо якісне брендування Вашого авто. Ефективне просування Вашого бізнесу. Швидко, якісно, надійно. Безкоштовна консультація і супровід від макету до розміщення!
Детальніше про наші послуги: