rss
Welcome to our site, please sing in or register

Получить клиентов
Головна » Каталог сайтів » Виробництво » Приладобудування [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 12
Показано сайтів: 1-4
Сторінки: 1 2 3 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

Титан Ультрасоник

View: 3 / Added by: Інга / Date: 28.09.2020
Титан Ультрасоник виробництво ультразвукових ванн і мийок будь-яких габаритів під замовлення. Сертифіковані УЗ ванни для медичних установ. УЗ ванни для СТО і автосервісів. Устаткування для ювелірів. Промислові УЗ комплекси будь-якої складності. Індивідуальне проектування і виготовлення.

Нежинсельмаш

View: 174 / Added by: Дмитро / Date: 21.10.2017
«Ніжинсільмаш» - це завод з виробництва сучасного кліткового обладнання відповідає міжнародним стандартам. У нас ви можете придбати обладнання для птахівництва будь-якого калібру. При розробці обладнання ми використовуємо виключно сучасні технологічні рішення, які дозволяють підвищити не тільки якість виробництва, але і прибуток підприємства. В нашій команді працюють тільки кращі технологи, які готові поділитися з вами своїми знаннями, втіленими в якісному обладнанні.

Украинская Промышленная Компания ФАРВАТЕР

View: 225 / Added by: Павло / Date: 15.09.2015
Интернет магазин по товарам промышленного назначения следующих видов:
Насосы консольные для чистой воды типа К,КМ наосы для полива типа Д.Насосы для сточно-массных сред типов СД,СМ,СДВ,ЦМК для грзной воды ГНОМ,ЦМФ. Насосы для перекачки химически агресивных и взрывоопасных жидкостей.
Электродвигатели общепромышленного назначения типов АИР,АМ,а так же электродвигатели крановые МТФ,МТН и электродвигатели постоянного тока серии П,2п,4п.
Трубопроводная арматура.Ремни приводные клиновые,ремни комбайновые.Подшипники.Перлит строительный и Агроперлит.

Рубероид и пергамин от производителя

View: 232 / Added by: Остапович Александр Юрьевич / Date: 19.06.2015
ЮС ЛТД основано 23 сентября 2004 г., и заявило себя как производитель рулонных кровельных и гидроизоляционных материалов. Производство, продажа кровельных материалов, цемента и битума в Украине и СНГ.
1-4 5-8 9-12